top of page
IMG_2767.jpg

Groepstentoonstelling

Jaarlijks            LeeuwArt - Colomakasteel                                                                      Sint Pieters Leeuw
04                    Woning Brands-Voets    project Bataille&Ibens                                                           Dworp
09                    De Gouden Ketting, grote markt                                                                                   Halle
12                     Kunst in het dorp                                                                                                   Bellingen
16                     Architect De Kegel J.                                                                                                    Beert
17                     Galerie  Villa De Graeve,  B/ART'e                                                                                Brakel
18                     ID#3     - Oude Pastorie                                                                                       Ressegem
                        Laureaat Juryprijs (Lanckvrind Christel/Bert Evi/Marius Bart)
18                     Cultuurcentrum Zwaneberg                                                                    Heist-op-den-Berg
                        geselecteerd kunstwedstrijd "abstracte schilderkunst"
                        (jury ; oa. Stef Van Bellingen, Elias Ghekiere, Glenn Huyben...)   
20                    K.L.8 - beauty /?                                                                                            Jette - Brussel     
21                     CAS  (Contemporary Art Space)  curated : Nadine Prieels                                     Oostende
                        (met Mohammed Alani, Stefan Annerel, Marc Galle, Renee Pevernagie)  
22                    Galerie Dessers - YOC                                                                                              Hasselt                        
23                    Cultuurcentrum Zwanenberg                                                                  Heist-op-den-berg

                        geselecteerd kunstwedstrijd  "schilderkunst"   - laureaat -
                        (jury ; Arianne Van der Veken, Hilde Overbergh, Samuel Vanderveken en Greet Van Autgaerden)

                        1ste Juryprijs


 



Individueel

06                    CC De Meent                                                                                                       Alsemberg
10                     Provinciaal Domein                                                                                               Huizingen
17                     Galerie Crelan                                                                                                           Brussel
18                     Oud Stadhuis                                                                                                            Ninove
19                     De Wattenfabriek         i.s.m.   _WALS_ (Ressegem)                                                   Herzele
20                    Stichting Ysberg            curated : Jan Moeyaert                                                        Damme
                        (Duo- sculpturaal werk van Claude Dendauw)
maart-april 23 Noir de No
ir Concept Gallery                                                                         Oostende

sept-okt 23     Galerie Huize St. Bonaventura                                                                               Gent

bottom of page